نقدی صادراتی اصفهان - نجف آباد

0.00%+
0ریال
505,000ریال

نقدی صادراتی اصفهان - تیران و کرون

0.02%+
100ریال
505,100ریال

نقدی صادراتی اصفهان - شهرضا

-
-
-

نقدی صادراتی اصفهان - دهاقان

-
-
-

نقدی صادراتی اصفهان - فلاورجان

-
-
-

نقدی صادراتی اصفهان - مبارکه

-
-
-

نقدی صادراتی هرمزگان - رودان

-
-
-

نقدی صادراتی تهران - ورامین

-
-
-

نقدی صادراتی اصفهان - اصفهان

-
-
-

نقدی صادراتی اصفهان - کاشان

1.00%+
5,000ریال
505,000ریال

نقدی صادراتی اصفهان - خمینی شهر

-
-
-

نقدی صادراتی فارس - فیروزآباد

-
-
-

نقدی صادراتی اصفهان - ورزنه

-
-
-

نقدی صادراتی همدان - رزن

-
-
-

نقدی صادراتی خوزستان - شوش

-
-
-

نقدی صادراتی مركزی - خمین

-
-
-

نقدی صادراتی یزد - خاتم

1.00%+
5,000ریال
505,000ریال

نقدی صادراتی اصفهان - چادگان

-
-
-

نقدی صادراتی زنجان - زنجان

-
-
-

نقدی صادراتی فارس - سرچهان

-
-
-

نقدی صادراتی فارس - پاسارگاد

-
-
-

نقدی صادراتی اصفهان - فریدن ( دامنه )

8.18%-
45,000ریال
505,000ریال

سوالات متداول

برای ثبت درخواست خرید ابتدا شما باید با نقش خریدار ( سورتینگ ) در سایت عضو شوید. عضویت در سایت رایگان است . بعد از عضویت، با نام کاربری و کلمه عبور خود از طریق کادر سامانه بازار، وارد پنل معاملاتی خود شوید. وزن و قیمت مورد نظر خود را ورارد نمایید. درخواست خرید خود را در سامانه ثبت کنید و در صورتی که قیمت شما با قیمت فروشنده برابر باشد معامله انجام می شود.. اطلاعات بیشتر در راهنما آمده است.

به بالای صفحه سمت چپ مراجعه بفرمایید و روی آیکن ورد/ثبت نام کلیک کنید یا وارد صفحه https://www.felfelzar.ir/login شوید.

برای ثبت درخواست فروش ابتدا شما باید با نقش فروشنده ( گلخانه دار ) در سایت عضو شوید. عضویت در سایت رایگان است . بعد از عضویت، با نام کاربری و کلمه عبور خود از طریق کادر سامانه بازار، وارد پنل معاملاتی خود شوید. وزن و قیمت مورد نظر خود را ورارد نمایید. درخواست خرید خود را در سامانه ثبت کنید و در صورتی که قیمت شما با قیمت فروشنده برابر باشد معامله انجام می شود.. اطلاعات بیشتر در راهنما آمده است.

شما با عضویت ( کاربر ویژه - فعال ) در سایت فلفل زار از خدمات زیر بهره مند می شوید: 1 - اطلاع از آخرین قیمت فلفل دلمه صادراتی 2 - ثبت درخواست خرید یا فروش فلفل صادراتی 3 - دسترسی به اولین و تنهاترین بازارملی فلفل دلمه صادراتی 4 - فروش به سراسر ایران پهناور 5 - خرید از سراسر ایران پهناور 6 - قیمت های رقابتی 7 - معاملات نقدی و دریافت وجه فروش حداکثر 24 ساعت پس از معامله

نرخ کارمزد و خدمات معاملات فلفل دلمه صادراتی در سامانه بازار توسط هیئت مدیره محترم تعیین و به تصویب رسیده است . نرخ کارمزد برای افراد یکسان نیست و بستگی به میزان امتیاز کاربر دارد . اما به طور متوسط برابر 0.25 درصد است . به طور مثال اگر فروشنده قصد فروش 1000 کیلوگرم فلفل دلمه صادراتی را داشته باشد و قیمت پیشنهادی ایشان 200.000 ریال باشد ارزش معامله ایشان 200.000.000 ریال و کارمزد ایشان طبق نرخ متوسط برابر 500.000 ریال می باشد.

عضویت در سایت کاملا رایگان است.

خیر - اصل معامله طبق ماده 81 قانون مالیات های مستقیم و ماده ۱۲ و ۱۳ قانون ارزش افزوده، بخش معافیت ها محصولات کشاورزی مشمول مالیات مستقیم و ارزش افزوده نمی شوند و فقط مبلغ کارمزد شامل 9 درصد ارزش افزوده می شود.

اگر رمز عبورتان را فراموش کرده اید فقط کافی است در کادر ورود گزینه "رمز عبور خود را فراموش کردید" را کلیک کرده و در پنجره باز شده، مراحل را دنبال کنید.

پرسش خود را ثبت کنید

برای ارتباط با کارشناسان ما و مشاوره فرم زیر را پرکنید.

پروفایل کاربر