فلفل دلمه درجه اصفهان - تیران و کرون

-
-
-

فلفل دلمه درجه سورتینگ - کد 1

-
-
-

فلفل دلمه درجه سورتینگ - کد2

-
-
-

فلفل دلمه درجه سورتینگ - کد3

-
-
-

فلفل دلمه درجه سورتینگ - کد 4

-
-
-

فلفل دلمه درجه سورتینگ - کد 5

-
-
-

فلفل دلمه درجه سورتینگ - کد 6

-
-
-

فلفل زار معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات فلفل زار و نیز راهکارهای فلفل زار برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران وب‌سایت و اپلیکیشن توضیح داده‌شده است.

فلفل زار با تأکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای معاملات ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت و اپلیکیشن اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل موردنیاز است و ازآنجاکه کلیه فعالیت‌های فلفل زار قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید خدمت ، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش‌افزوده صادر می‌شود، ازاین‌رو واردکردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی لازم است. یادآوری می‌شود آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تائید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آن‌ها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به‌منزله مورد تائید بودن صحت آن‌ها است و درصورتی‌که موارد فوق به‌صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فلفل زار جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

کاربرانی که قصد ارتقا سطح کاربری خود را به سطوح ویژه و ویژه فعال دارند به علت رعایت قوانین مبارزه با پولشویی در انجام تراکنش های مالی و همچنین صحت سنجی اطلاعات تخصصی کاربران جهت استعلامات مربوطه از سازمانهای ذیصلاح ، نیاز است که تصویر صفحه اول شناسنامه ، کارت ملی ، پروانه بهره برداری و مجوز سورتینگ یا گلخانه ،عکس پرسنلی را بارگذاری نمایند.
همچنین فلفل زار با نصب و یا استفاده از اپلیکشن با اخذ اجازه از کاربر اطلاعات زیر را به‌صورت ناشناس از کاربر اخذ می‌کند. این اطلاعات در حد ضرورت و متناسب با مقاصدی ازجمله مطالعه علت گزارش خطا و بهبود اشکالات سیستمی و تجربه کاربری در هنگام استفاده از وب‌سایت و اپلیکیشن فلفل زار و نیز تحقیقات بازاریابی و ارائه خدمات و پیشنهاد‌ها خرید مرتبط‌تر به کاربران جمع‌آوری می‌شود و به نحوی مورداستفاده قرار می‌گیرند که به‌طور مستقیم به یک شخص حقیقی مشخص و معین مرتبط نباشند.

نوع دستگاه، زبان و نوع سیستم‌عامل دستگاه شما، شناسه اندروید و شناسه تبلیغاتی اندروید ویژه دستگاه شما، جست‌وجوهای انجام‌شده در وب‌سایت و اپلیکشن فلفل زار و نتایج انتخاب‌شده، مدت و بازه‌های استفاده شما از فلفل زار، برنامه‌های نصب‌شده، اطلاعات فنی و گزارش‌های سرور شامل نوع شبکه و نوع و نسخه مرورگر که این اطلاعات تنها توسط فلفل زار استفاده‌شده و در اختیار شریک تجاری دیگری قرار نمی‌گیرد. همچنین در صورت درخواست کاربر اطلاعات قبلی پاک‌شده و پس‌ازآن این اطلاعات جمع‌آوری نمی‌گردد.

در صورت بروز وقفه (Crashes) نیز اطلاعات زیر جهت مطالعه علت بروز وقفه و رفع خطا جمع‌آوری می‌گردد:

وضعیت روت بودن یا نبودن دستگاه، میزان کل رم و میزان فضای پر آن هنگام وقفه، روز و ساعت  رخدادها، خاموش یا روشن بودن شبکه بی‌سیم، خاموش یا روشن بودن شبکه دیتا، خاموش یا روشن بودن وضعیت رومینگ.
فلفل زار اطلاعات را توسط کوکی (cookie) جمع‌آوری می‌کند. کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آن‌ها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید.

فلفل زار برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب‌سایت ایمیل یا پیامک ارسال می‌نماید. درصورتی‌که کاربران تمایل به دریافت این‌گونه ایمیل‌ها و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فلفل زار را در پروفایل خود لغو کنند. عدم اقدام جهت لغو، به‌منزله‌ی موافقت ضمنی با دریافت ایمیل‌ها و پیام‌ها و سلب حق اعتراض است.

فلفل زار ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب‌سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال‌شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فلفل زار می‌تواند از اطلاعات ثبت‌شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وب‌سایت فلفل زار ، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آن‌ها را در چارچوب فوق‌الذکر به فلفل زار اعطا نموده و حق اعتراض را از خود سلب می‌نمایند.

باید تأکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. درصورتی‌که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوءاستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق‌الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هرگونه ادعا علیه فلفل زار را از خود سلب می‌کند.

فلفل زار هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضایی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ‌گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فلفل زار وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب‌سایت ضمناً حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده‌اند.

همچنین بدین‌وسیله به اطلاع کاربران رسانده می‌شود که فلفل زار همانند سایر وب‌سایت‌ها از جمع‌آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، کوکی فایلی است که به درخواست یک سایت، توسط مرورگر ایجاد می‌شود و به سایت امکان ذخیره بازدید‌های شما و مناسب‌سازی آن‌ها را فراهم می‌نماید. بسیاری از مرورگرها امکان غیرفعال کردن کوکی را فراهم کرده‌اند، به این منظور می‌توانید راهنمای مرورگرها را مطالعه کنید. اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی فلفل زار و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می‌آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیرقانونی جلوگیری کند. طبیعتاً مسئولیت هرگونه سوءاستفاده به شخص یا اشخاص متخلف مربوط بوده و فلفل زار حق اعتراض و پیگیری را از طریق قانونی بنا بر صلاحدید خود محفوظ می‌دارد.

در صورت وجود هرگونه سؤال، لطفاً با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.  

 

تلفن تماس : 03142621324 ایمیل : felfelzar@yahoo.com

ساعت کاری شرکت : شنبه تا چهارشنبه 7:30 الی 16 پنج‌شنبه 7:30الی 14

شرايط اوليه استفاده از خدمات :

1 - کاربر تعهد می‌نماید که کلیه اطلاعات لازم برای ثبت‌نام(Registration) را به‌صورت دقیق و صحیح و منطبق با واقعیت وارد نماید و کاربران اپلیکیشن و سایت فلفل زار حتماً می‌بایست بالای 18 سال سن داشته باشند. ثبت‌نام کاربران زیر سن مذکور درصورتی‌که بدون اذن ولی یا قیم بوده باشد و یا کاربران 15 تا 18 سال که فاقد مجوز و حکم رسمی معاملات مالی و معوض می‌باشند ممنوع است و با توجه به اصل حسن نیت، مسئولیت عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده از سوی کاربر در زمان ثبت‌نام با کاربر بوده و فلفل زار هیچ مسئولیتی از این حیث ندارد.

2 -  فلفل زار در صورت تکمیل ثبت‌نام یک حساب اختصاصی به کاربر اعطا می‌کند. کاربر دارای حق انحصاری برای استفاده از حساب کاربری خود بوده اما از اهدا، قرض، اجاره، انتقال و فروش آن به سایرین منع می‌گردد و در صورت مشاهده فلفل زار حق دارد حساب کاربری وی را مسدود نماید.  مسئولیت مراقبت و محافظت از حساب کاربری و هر فعالیتی که تحت کد و حساب کاربری وی انجام می‌گیرد به عهده شخص کاربر هست

3 -  اگر اطلاعاتی که کاربر در زمان ایجاد حساب کاربری خود وارد می‌کند منجر به نقض قوانین، مقررات، سیاست‌های عمومی و یا منافع مشروع شخص و گروه ثالث گردد فلفل زار مجاز است مانع استفاده از حساب کاربری شود

4 -  فلفل زار صحت اطلاعات ثبت‌نام کاربر را موردبررسی قرار می‌دهد و ممکن است خواستار بررسی دقیق‌تر آن شده و یا تأیید هویت کاربر را رد کند که در این صورت کاربر باید دوباره درخواست احراز هویت نماید.

5 -  کاربران موافقت می‌کنند که تبلیغات تجاری بر روی نرم‌افزار موبایلی و یا هر نوع اطلاعات تجاری دیگر که توسط فلفل زار در خلال زمان استفاده از خدمات منتشر می‌شود را بپذیرند.

6 -  حساب کاربری به‌منظور انجام کارهای تجاری قانونی در اختيار صاحب حساب قرار داده‌شده است. هرگونه تلاش برای هک کردن سيستم، انجام مهندسی معکوس، کپی‌برداری و نيز تلاش به هر نحوی در جهت ايجاد خدشه در امنيت و کارکرد خدمت و يا ساير جنبه‌های خدمات مرتبط با آن پيگرد قانونی داشته، منجر به حذف حساب کاربری شده و فلفل زار حق دارد موضوع را از طریق مراجع ذیصلاح پیگیری نماید..

7 -   نام تجاری فلفل زار  ، نشان تجاری، سايت شركت، خدمات و هرگونه متون و تصاوير و ويژگی‌های خدمات منحصر به شرکت توسعه و تجارت صنایع گلخانه‌ای فلفل زار  بوده و مالكيت معنوی آن متعلق به اين شركت است

8 -  در راستای حمايت از حقوق و مالكيت‌های معنوی انجام فعاليت‌های زير براي مشتری مجاز نيست. الف )كپی كردن، فروختن، به‌عنوان واسط در اختيار شخص ثالث قرار دادن يا هر نوع استفاده تجاری ديگر از موارد مربوط به نرم‌افزار يا HTML/CSS/JS/Ruby ها يا طراحی‌های بصری عناصر واقع در نرم‌افزار و/يا وب‌سایت يا هر بخشی در آن‌ها. ب ) همچنين مشتری نبايد اجازه اين استفاده را به ديگر اشخاص ثالث از طريق در اختيار قرار دادن حساب كاربری خود بدهد. ج ) هر‌گونه مهندسی معكوس بر روی نرم‌افزار و خدمات فراتر از حدی كه قانون جمهوری اسلامی ايران ذكر كرده است. د ) استفاده از نرم‌افزار، خدمات ارائه‌شده، سايت يا هر جزء آن به‌گونه‌ای كه موجب تخلف درحقوق مالكيت معنوی شود.ه ) انتقال هر نوع كرم نرم‌افزاری يا ويروس يا هر كد نرم‌افزاری مخرب در زمان استفاده از خدمت و وب‌سایت سامانه معاملات فلفل زار . و ) هرگونه هک كردن نرم‌افزار و يا وب‌سایت سامانه معاملات فلفل زار . ز ) شبیه‌سازی نام‌های تجاری سامانه معاملات فلفل زار ، نشان تجاری، سايت شركت، خدمات و هرگونه متون و تصاوير و ویژگی‌های خدمات توسعه و تجارت صنایع گلخانه‌ای فلفل زار . ح ) هرگونه فعاليت مخالف قوانين جمهوری اسلامی ايران.

9 -  تمامی مالکیت معنوی نرم‌افزار فلفل زار همچون کپی‌رایت، حق ثبت علامت تجاری، حق ثبت اختراع (حق امتیاز)، رازهای تجاری همچنین تمامی اطلاعات مربوطه شامل واژه‌ها و عبارت‌ها، آیکون و تصویر، چیدمان، نمودارها، رنگ، طرح‌های هندسی ، قالب طرح، داده‌های مربوطه، موارد چاپی و اسناد الکترونیک همگی تحت حمایت قانون کپی‌رایت، قانون ثبت علائم تجاری، قانون حق امتیاز، معاهدات بین‌المللی مربوطه و دیگر قوانین و مقررات مربوط به مالکیت معنوی است. فلفل زار دارای حق مالکیت معنوی نرم‌افزار موبایل فلفل زار و تمامی محتوای آن است

10 -  کاربر حق نصب نرم‌افزار فلفل زار برای اهداف تجاری و یا کپی، تغییر، دخل و تصرف و اقتباس آن (همچون دسترسی به نرم‌افزار فلفل زار و سیستم مربوط به آن از طریق Pluginsیا ابزارها و سرویس‌های Third Party غیرمجاز) با توجه به نرم‌افزار و داده‌های انتقال‌یافته به حافظه کامپیوتر و داده‌های تعاملی بین کاربر و سرور در زمان اجرای نرم‌افزار را ندارد.

پروفایل کاربر